E-poe tegemine

E-poe tegemine

E-poe tegemine – võimas müügivahend

E-poe tegemine

E-poe tegemine – võimas müügivahend

E-poe valmistamine

Pakume nii valmis- kui ka individuaalseid lahendusi. Selle valdkonna edusammudest räägivad valminud tööd ja klientide arvamused. Internetipoe abil saate juurde uue suhtluskanali ja võimsa müügivahendi.

Mida E-pood endast kujutab?

Internetipood on veebikeskkond, mis on varustatud kõigega, mida on vaja internetis reaalajas kauplemiseks. Internetipoes on olemas kaupade ja teenuste kataloog, samuti ostukorv tellimuse vormistamiseks.

Internetipood on parim internetimüügi müüja-konsultant. See aitab kliendil soovitud kaupa leida. See arvutab kokku kohaletoimetamise summa ja palub kliendil valida sobiva makseviisi. See koostab automaatselt PDF-vormingus arve ja saadab selle e-posti aadressile, samuti arvestab kliendile allahindlust.

Garantii

Kõikidel meie pakutud programmeerimis-, kodeerimis- ja disainitöödel on garantii. Igale tööle anname eluaegse garantii ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Kõik meie e-poed on:

Mobiilisõbralikud

Suudame luua kodulehest eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Tehtud WordPressi põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.

Kiired ja turvalised

Optimeerime kodulehe lähtekoodi, et suurendada selle laadimiskiirust kuni sada korda. Tänu sellele paraneb saidi positsioon otsingusüsteemides.

Mugava haldusega

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem koos piirangutega eri töötajate jaoks.

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Kvaliteetsed

Enne töö üleandmist korraldatakse veebisaidiga katsed, et võiksime olla kindlad kliendile pakutava lahenduse kvaliteedis.

E-poe tegemine - eelised

Ööpäevaringne – internetipoes saab sisseoste teha 24 tundi ööpäevas kliendile kõige sobivamal ajal.

Mugav – kliendil ei ole vaja rahvasummas tungelda, oodata, millal müüja tema jaoks aega leiab ega tunda viimase survet ostu tegemiseks.

Säästlik – müügipinda ei ole vaja üürida, vaateaknaid esinduslikult kujundada, müüjaid palgata ega neid välja õpetada.

Kaubanimetuste import Excelist / eksport Excelisse – võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida. See võimaldab hoida kokku hinnalist aega ning lihtsustab kaubanimetuste lisamist internetipoodi. Kõigest paari hiireklõpsu ja mõne minutiga saate laadida üles enam kui 10 000 kaubanimetust.

e-poe tegemine

E-poe võimalused

Funktsionaalsus

Ostmine ühe hiireklõpsuga, eri valuutad, sooduspakkumised, oksjonid, allahindlused, parimad pakkumised, komplekti ostmine, kategooriate ja atribuutide väljavõtted.

Kaupade kataloog

Filtreerimisvõimalus, nn nutikas otsing, erinevad hinnad, võrdlused, hinnangud, arvamused.

Ladu

Internetipoe kaupade üldjääk, samuti laojäägid ladude/poodide kaupa.

Maksmine

Elektroonilised makseviisid: PayPal. Pangalingid: Swedbank, SEB, Nordea, LHV. Krediitkaardid: MasterCard, Visa.

Tellimuse vormistamine

Kohandatav tellimuse esitamise toiming, makse- ja kohaletoimetamise viisi valik, tellimuse vormistamine koos registreerimisega või ilma, automaatne PDF-vormingus arvete koostamine.

Tarne

Kohaletoimetamise tasu arvestamine kauba kaalu ja tarnekoha alusel. Integratsioon järgmiste süsteemidega: Omniva, SmartPost, DHL jpt.

Kaubanimetuste import

Võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida.

Isiklik konto

Tellimuse oleku jälgimine, valitud kaubad, ostude ajalugu, PDF-vormingus arved, allahindluskupongid jms.

E-poe mobiiliversioon

Turu-uuringute ASi tehtud uuringust selgub, et 49% Eesti internetikasutajatest surfab mobiilseadmetes. See tähendab, et kohanduv süsteem muutub üha vajalikumaks.

Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie veebisaidi kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebisaidist eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks! Kohanduv koduleht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Kuidas see toimib?
Mobiilseadmega surfamisel määrab veebisait ise ekraani või monitori suuruse ja kohandub sellega automaatselt, nii et veebilehti kuvatakse korrektselt.

Küsige julgelt teavet või pakkumist
Kui Teil on idee, mida sooviksite ellu viia, siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!