E-poe tegemine

E-poe tegemine

kuulub meie meeskonna erioskuste hulka.

kodulehe tegemine

Meie arvates

Pakume nii valmis- kui ka individuaalseid lahendusi. Selle valdkonna edusammudest räägivad valminud tööd ja klientide arvamused. Internetipoe abil saate juurde uue suhtluskanali ja võimsa müügivahendi.

Mida E-pood endast kujutab?

Internetipood on veebikeskkond, mis on varustatud kõige vajalikuga internetis reaalajas kauplemiseks. Internetipoes on olemas kaupade ja teenuste kataloog, samuti ostukorv tellimuse vormistamiseks.

Internetipood on parim internetimüügi müüja-konsultant. See aitab kliendil soovitud kaupa leida. See arvutab kokku kohaletoimetamise summa ja palub kliendil valida sobiva makseviisi. See koostab automaatselt PDF-vormingus arve ja saadab e-postile, samuti arvestab see kliendile allahindlust.

Kodulehega kaasa tuleb:

Garantii – Kõikidel meie poolt pakutud programmeerimis-, kodeerimis- ja disainitöödel on garantii. Igale tööle anname omapoolse eluaegse garantii ning juhul kui leitakse kuskil mingi viga, parandatakse seda tasuta ja garantiikorras.

Hooldus – Pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse minimaalselt 2 korda aastas. Igale tööle anname omapoolse eluaegse tasuta hooldust. Lisaks on kliendil alati võimalik meie poole pöörduda oma muredega – pakume kliendituge ka peale käesoleva lepingu lõppemist.

Kõik meie kodulehed on:

Mobile Friendly

Suudame luua kodulehest erinevaid versioone mistahes seadmetele. Muudame teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Tehtud WordPressi põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.

Kiired ja turvalised

Optimeerime kodulehti lähtekoodi, et suurendada lehtede laadimiskiirust kuni 100 korda. Tänu sellele paraneb saidi positsioon otsisüsteemides.

Mugava haldamisega

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem piirangutega erinevate töötajate jaoks.

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Kvaliteetsed

Enne töö üleandmist korraldatakse veebisaidiga teatud katsed, et võiksime kliendile pakutava lahenduse kvaliteedis kindlad olla.

E-poe eelised

E-poe võimalused

Ööpäevaringne – internetipoes on võimalik teha sisseoste 24 tundi ööpäevas kliendile kõige sobivamal ajal.

Mugav – klientidel ei ole vaja rahvasummas tungelda, oodata, millal müüja tema jaoks aega leiab, ega tunda viimase survet ostu sooritamiseks.

Säästlik – müügipinda ei ole vaja üürida, vaateaknaid esinduslikult kujundada, müüjaid palgata ega neid välja õpetada.

Kaubanimetuste import Excelist / eksport Excelisse – võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida.

See võimaldab hoida kokku hinnalist aega ning lihtsustada kaubanimetuste internetipoodi lisamise toiminguid. Kõigest paari hiireklõpsu ja mõne minutiga saate laadida üles enam kui 10 000 kaubanimetust.

Funktsionaalsus

Ostmine ühe hiireklõpsuga, erinevad valuutad, sooduspakkumised, oksjonid, allahindlused, parimad pakkumised, komplekti ostmine, kategooriate ja atribuutide väljavõtted.

Maksmine

Elektroonilised makseviisid: PayPal. Pangalingid: SwedBank, SEB, Nordea, LHV. Krediitkaardid: MasterCard, Visa.

Kaupade kataloog

Filtreerimise võimalus, nn nutikas otsing, erinevad hinnad, võrdlused, hinnangud, arvamused.

Ladu

Internetipoe kaupade üldjääk, samuti laojäägid ladude/poodide kaupa.

Tellimuse vormistamine

Kohandatav tellimuse esitamise protseduur, makse- ja kohaletoimetamise viisi valik, tellimuse vormistamine koos registreerimisega või ilma, automaatne PDF-vormingus arvete koostamine

Tarne

Kohaletoimetamise tasu arvestamine kauba kaalu ja tarnekoha alusel. Integratsioon järgmiste süsteemidega: Omniva, SmartPost, DHL jpt.

Kaubanimetuste import

Võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida.

Isiklik konto

Tellimuse oleku jälgimine, valitud kaubad, ostude ajalugu, PDF-vormingus arved, allahindluskupongid jms.

Meie eelised

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad loomingulised disainerid, korrektsed projektijuhid ja meisterlikud programmeerijad.

Kaugus ei ole probleem

Meie ettevõtte tegeleb digilahenduste algusest peale väljatöötamise ja edasiarendamisega kogu Euroopas.

Lahendused

Meie veebidisainerite ja kaastöötajate kogenud meeskond on suuteline pakkuma mistahes lahendusi.

Oleme vastutustundliku

Me ei hülga Teid ka pärast projekti üleandmist. Tööde kohta kehtib lepingujärgne eluaegne garantii.

Kvaliteet

Püüame alati klientide ootusi ületada. Osa meie tööst on kvaliteedi tagamine, millele pühendame palju ressursse, et meie töö oleks turul parim.

Korrektne lähenemine

Meie töö on jagatud kahte etappi: e-poe tegemine (väljatöötamine) ja kontroll. Enne töödega alustamist sõlmime kliendiga lepingu.

Väga tähtis

Turu Uuringute AS läbi viidud uuringust selgub, et 49% Eesti Internetikasutajatest surfavad mobiilseadmetes. See tähendab, et kohanduv süsteem muutub üha vajalikumaks.

Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab teie veebisaidi kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebisaidist erinevaid versioone mistahes seadmetele. Muudame teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Kohanduv koduleht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Kuidas see toimib?

Mobiilseadmega surfamisel määrab veebisait ise ekraani või monitori suuruse ja kohandub sellega automaatselt, nii et veebilehti kuvatakse korrektselt.

kodulehe tegemine

Küsige julgelt infot või pakkumist