Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

Turunduslikult läbimõeldud kodulehed

kodulehe tegemine

Meie arvates

Kodulehe tegemine, mis on turunduslikult läbimõeldud ja omab tervikliku strateegiat, tagab ettevõtte jätkusuutlikkuse ja pikaaegse turul püsimise. Läbimõeldud koduleht peab täitma õigel ja tõhusal moel konkreetseid ülesandeid: meelitama ligi uusi ja hoidma olemasolevaid kliente, suurendama teadlikkust, toetama mainet, jagama ettevõtte kohta teavet ja kindlasti luua võimaluse uute äripartnerite leidmiseks. 

Me ei loo lihtsalt kodulehte vaid pakume mitmefunktsioonilisi tehnoloogilisi lahendusi, mis toob Teie ettevõttele kasumit, ning võimaluse arengule.

Aastatepikkuse töö jooksul oleme saanud kogemuse ettevõtetele erineva keerukusastmega veebisaitide väljatöötamises. Pakume nii valmis- kui ka individuaalseid lahendusi.

Meie meeskonda kuuluvad loomingulised disainerid, korrektsed projektijuhid ja meisterlikud programmeerijad. Just nemad tagavad meie teenuste kõrge kvaliteedi ja seda kinnitab kodulehe eluaegne garantii.

Kodulehega kaasa tuleb:

Garantii – Kõikidel meie poolt pakutud programmeerimis-, kodeerimis- ja disainitöödel on garantii. Igale tööle anname omapoolse eluaegse garantii ning juhul kui leitakse kuskil mingi viga, parandatakse seda tasuta ja garantiikorras.

Hooldus – Pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse minimaalselt 2 korda aastas. Igale tööle anname omapoolse eluaegse tasuta hooldust. Lisaks on kliendil alati võimalik meie poole pöörduda oma muredega – pakume kliendituge ka peale käesoleva lepingu lõppemist.

Kõik meie kodulehed on:

Mobile Friendly

Suudame luua kodulehest erinevaid versioone mistahes seadmetele. Muudame teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Tehtud WordPressi põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.

Kiired ja turvalised

Optimeerime kodulehti lähtekoodi, et suurendada lehtede laadimiskiirust kuni 100 korda. Tänu sellele paraneb saidi positsioon otsisüsteemides.

Mugava haldamisega

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem piirangutega erinevate töötajate jaoks.

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Kvaliteetsed

Enne töö üleandmist korraldatakse veebisaidiga teatud katsed, et võiksime kliendile pakutava lahenduse kvaliteedis kindlad olla.
Meie eelised

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad loomingulised disainerid, korrektsed projektijuhid ja meisterlikud programmeerijad.

Kaugus ei ole probleem

Meie ettevõtte tegeleb digilahenduste algusest peale väljatöötamise ja edasiarendamisega kogu Euroopas.

Lahendused

Meie veebidisainerite ja kaastöötajate kogenud meeskond on suuteline pakkuma mistahes lahendusi.

Oleme vastutustundliku

Me ei hülga Teid ka pärast projekti üleandmist. Tööde kohta kehtib lepingujärgne eluaegne garantii.

Kvaliteet

Püüame alati klientide ootusi ületada. Osa meie tööst on kvaliteedi tagamine, millele pühendame palju ressursse, et meie töö oleks turul parim.

Korrektne lähenemine

Meie töö on jagatud kahte etappi: kodulehe tegemine (väljatöötamine) ja kontroll. Enne töödega alustamist sõlmime kliendiga lepingu.
Väga tähtis

Turu Uuringute AS läbi viidud uuringust selgub, et 49% Eesti Internetikasutajatest surfavad mobiilseadmetes. See tähendab, et kohanduv süsteem muutub üha vajalikumaks.

Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie veebisaidi kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebisaidist erinevaid versioone mistahes seadmetele. Muudame teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Kohanduv koduleht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Kuidas see toimib?

Mobiilseadmega surfamisel määrab veebisait ise ekraani või monitori suuruse ja kohandub sellega automaatselt, nii et veebilehti kuvatakse korrektselt.

kodulehe tegemine
Küsige julgelt infot või pakkumist