Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

Valmistame Teile läbimõeldud ja individuaalse kodulehe ning suurendame kodulehe külastusi ja müüki.

Kodulehe tegemine

Valmistame Teile läbimõeldud ja individuaalse kodulehe ning suurendame kodulehe külastusi ja müüki.

Visiitkaardi tüüpi lahendus

See lahendus hõlmab tänapäevase, kasutusmugava ja informatiivse kodulehe loomist, millel on valmis kujundus ja mobiiliversioon. Antud lahendus on visiitkaardi tüüpi, mis ei ole suunatud uute klientide leidmiseks, kuid on tõhus ja kompaktne oma sõnumi edastamiseks tarbijatele ja äripartneritele. Lahendus on üles ehitatud WordPressi platvormil, millel on skaleeruv disain ja mis võimaldab kodulehte kasutada mugavalt ka mobiilis.

 • Valmis tehtud kujundus
 • Mobiilisõbralik
 • Mitmekeelsus
 • Vajalik funktsionaalsus (tagasiside vorm, slider jne)
 • Wordpressi põhjal

Hind alates 600€

e-poe tegemine

Turunduslikult läbimõeldud lahendus

Kodulehe tegemine, mis on turunduslikult läbimõeldud ning millel on terviklik strateegia, tagab ettevõtte jätkusuutlikkuse ja pikaaegse turul püsimise. Selline koduleht peab täitma õigel ja tõhusal moel konkreetseid ülesandeid: meelitama ligi uusi ja hoidma olemasolevaid kliente, suurendama teadlikkust, toetama mainet, jagama ettevõtte kohta teavet ning kindlasti looma võimaluse leida uusi kliente ja äripartnereid.

 • Strateegia loomine
 • Turunduslike elementide läbitöötamine
 • Individuaalne kujundus
 • Mobiiliversioon
 • Mitmekeelsus
 • Vajalik funktsionaalsus (tagasiside vorm, slider jne)
 • Wordpressi põhjal

Hind alates 1000€

Kodulehe hooldus ja garantii

Igale tööle anname eluaegse tasuta hoolduse. Lisaks saab klient oma murega alati meie poole pöörduda – pakume kliendituge ka peale lepingu lõppemist. Kõikidel meie pakutud programmeerimis-, kodeerimis- ja disainitöödel on garantii. Igale tööle anname eluaegse garantii ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Kõik meie kodulehed on:

Mobiilisõbralikud

Suudame luua kodulehest eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

WP põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.

Kiired

Optimeerime kodulehe lähtekoodi, et suurendada selle laadimiskiirust kuni sada korda. Tänu sellele paraneb saidi positsioon otsingusüsteemides.

Mugavad

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem koos piirangutega eri töötajate jaoks.

Kvaliteetsed

Enne töö üleandmist korraldatakse veebisaidiga katsed, et võiksime olla kindlad kliendile pakutava lahenduse kvaliteedis.

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Kodulehe mobiiliversioon

Turu-uuringute ASi tehtud uuringust selgub, et 49% Eesti internetikasutajatest surfab mobiilseadmetes. See tähendab, et kohanduv süsteem muutub üha vajalikumaks.

Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie veebisaidi kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebisaidist eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks! Kohanduv koduleht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Kuidas see toimib?

Mobiilseadmega surfamisel määrab veebisait ise ekraani või monitori suuruse ja kohandub sellega automaatselt, nii et veebilehti kuvatakse korrektselt.

Küsige julgelt teavet või pakkumist

Kui Teil on idee, mida sooviksite ellu viia, siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!