Maandumisleht

Maandumisleht

Läbimõeldud kodulehed

Maandumislehe tegemine

Tehniliselt on tegemist lehega, mis koosneb samadest elementidest nagu tavaline veebileht. Maandumis- ehk siht- ehk kampaanialeht kujutab endast ühtainsat veebilehte.

Lehekujundus, kvaliteetne sisu, eeliste rõhutamine, erksavärvilised pealkirjad ja üleskutsed motiveerivad kasutajat helistama, registreeruma, ostma või tagasisidevormi kaudu suhtlema.

Maandumisleht on mugav lahendus alustavale ettevõttele, kes ei soovi kohe alguses suuri investeeringuid teha.

Maandumislehe eelised

Ülesehitus – maandumisleht on ülesehituselt lihtsam kui ettevõtte veebisait ning sisaldab üksnes kasutaja seisukohalt kõige olulisemat teavet.

Hind – selline leht maksab mitu korda vähem kui ettevõtte veebisait.

Tähtajad – maandumislehe loomine võtab aega 2–5 päeva.

Kujundus – maandumislehe disain ei jää ettevõtte veebisaidi omast maha.

Muutmisvõimalused – maandumislehte on võimalik igal ajal ettevõtte veebisaidiks muuta.

maandumisleht

Kodulehe hooldus ja garantii

Igale tööle anname eluaegse tasuta hoolduse. Lisaks saab klient oma murega alati meie poole pöörduda – pakume kliendituge ka peale lepingu lõppemist. 

Kõikidel meie pakutud programmeerimis-, kodeerimis- ja disainitöödel on garantii. Igale tööle anname eluaegse garantii ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Kõik meie kodulehed on

Mobiilisõbralikud

Suudame luua kodulehest eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Tehtud WordPressi põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.

Kiired ja turvalised

Optimeerime kodulehe lähtekoodi, et suurendada selle laadimiskiirust kuni sada korda. Tänu sellele paraneb saidi positsioon otsingusüsteemides.

Mugava haldusega

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem koos piirangutega eri töötajate jaoks.

Kvaliteetsed

Enne töö üleandmist korraldatakse veebisaidiga katsed, et võiksime olla kindlad kliendile pakutava lahenduse kvaliteedis.

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Kodulehe mobiiliversioon

Turu-uuringute ASi tehtud uuringust selgub, et 49% Eesti internetikasutajatest surfab mobiilseadmetes. See tähendab, et kohanduv süsteem muutub üha vajalikumaks.

Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie veebisaidi kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebisaidist eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks! Kohanduv koduleht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Kuidas see toimib?

Mobiilseadmega surfamisel määrab veebisait ise ekraani või monitori suuruse ja kohandub sellega automaatselt, nii et veebilehti kuvatakse korrektselt.

Küsige julgelt teavet või pakkumist

Kui Teil on idee, mida sooviksite ellu viia, siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!
[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]