Referentsid

Referentsid

Meie meeskonnas töötavad parimad disainerid,
kelle edusammudest räägivad valminud tööd ja klientide arvamused.

Koduleht / Bränding / Strateegia

Ökoteh - Mets ja kinnisvara

Ökoteh OÜ on 1993 aastal asutatud firma, mille põhitegevuseks on ettevõttele kuuluva kinnisvara majandamine, metsamajanduslikud tööd ning kasvava metsa ja maa ost. 2017. aastal valmis Ökotehile uus bränding ja mobiilisõbralik veebileht.

Koduleht / Bränding / Strateegia

Conex - Betooni- ja montaažitööd

Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte Conex OÜ alustas tegevust 2006. aastal. Conex põhitegevusaladeks on monoliitbetooni- ja montaazitööd. Meie meeskond töötas välja kodulehe koos mobiiltelefonile mõeldud versiooniga, mis töötab korrektselt kõigi seadmetega.

Koduleht / Bränding

Poliitikalabor - Riigiteaduste tudengite kogemused

Johan Skytte poliitikauuringute instituut | Tartu Ülikool

Veebileht on loodud 2017. aastal eesmärgiga jagada Tartu Ülikooli riigiteaduste tudengite töid, mõtteid, kogemusi ja saavutusi nii kaastudengite kui avalikkusega.

Koduleht / Bränding / Strateegia

Majavalitseja Grupp

Majavalitseja grupp on loodud selleks, et korteriühistute juhatuse liikmetel aidata juhtida ühistut. Kodulehe puhul lähtusime sihtgruppidest ja töötasime välja individuaalse lahenduse, mis on esinduslik ja informatiivne.

Logo / Pudeli etikett

Marimarta Puu- ja köögiviljakauplus

Vaatamata sellele et, OÜ Marimarta sai oma nime ja osaühingu vormi alles 2008 aasta novembris, sündis see juba aastal 1999 , siis küll FIE vormis.

Koduleht / Bränding / Strateegia / Keskkond

Peipsiääre Vallavalitsus

Peipsiääre vald asub tartu maakonna kirdeosas peipsi järve rannikul. Arendasime ja disainisime WordPressi platvormile mitmekeelse veebilehe, mis tervitab külastajat juba esilehel ülevaatliku videoga.

Koduleht / Bränding

R.K.Õigusbüroo

R.K.Õigusbüroo pakub kvaliteetset ja mitmekülgset õigusabi erinevates valdkondades. Lõime RKB veebilehele uue, innovatiivse ja värske disaini.

Koduleht / Bränding

Treeservice - Puuhooldustööd

Treeservice tegeleb ohtlike puude langetamise ja puuhooldustöödega alates 2008a. Meie poolt oli tehtud ettevõtte kontseptsiooni värskendamine, uus individuaalne koduleht ja logo.

Koduleht / Bränding

Skineks Nahavabrik

Alates 1945. aastast spetsialiseerus Jõgeva Nahavabrik jalatsite voodrinahkade parkimisele. 2003. aastast jätkab Jõgeva Nahavabrik OÜ Skineksi nime all.  Meie eesmärgiks oli luua kaasaegne ja kasutajasõbralik veebileht.

Koduleht / Bränding

Kylmtek - Külmutusseadmed ja soojuspumbad

Ettevõte Kylmtek OÜ tegeleb külmutus- ja soojuspumpseadmete projekteerimisega, paigaldusega, remontimisega ja hooldusega. Meie meeskond on valmistanud uue veebi ja logo.

Koduleht / Bränding

KuRaamatupidamine

Ettevõtte peamised kliendid on korteriühistud, mittetulundusühingud, väikese ja keskmise suurusega ettevõtted üle Eesti.2017. aastal valmis ettevõttele uus kaasaegne veebilahendus ning igapäevaselt juhime ka büroo turundustegevusi sotsiaalmeedias.

Koduleht / Logo

Heiberg - Mööblikoda

Haiberg tooted on laialdaselt tunnustatud, mitte ainult Eestis, vaid ka kaugel väljaspool.Meie eesmärgiks oli luua kaasaegne, väike, kuid ka kasutajasõbralik veebileht.

Küsige julgelt infot või pakkumist