Konteinerite rent

Konteinerite rent

E-süsteem

Lahendus

Lahendus. Pärast veebisaidi eesmärkide, ülesannete ja sihtrühma määratlemist asus projektimeeskond koostöövariante välja töötama. Analüüsiti turgu, formuleeriti kontseptsioon, määrati süsteemi võimalused. Töötasime välja multifunktsionaalse ja kasutajasõbraliku veebisüsteemi, mis sisaldab kõike vajaminevat. Kasutaja saab valida sobiva konteineri, prügi liigi, konteineri tähtaja, tarnekuupäeva ja -aadressi. Samuti on võimalik valida tarne kellaaega. Süsteem arvutab automaatselt konteinerirendi kogumaksumuse.

Klient otsustas integreerida maksesüsteemi, milleks valisime kõige mugavama viisi – pangalingid. Nüüd saab kasutaja teha makse internetis. Samuti on olemas arve automaatne PDF-vormingus loomise võimalus.

LINK: www.konteineriterent.ee

Hinnang Projektile

“Valminud koduleht ületas minu ootused, disaini on väga paljud kliendid kiitnud ja midagi, mis neile ei meeldiks pole kuulda olnud. Keegi ütles, et see on Eesti ilusaim helmepoe leht. Kliente on palju juurde tulnud ja tänu automaatsele laoarvestusele ja arvetele on ka minu töö väga palju lihtsam.”

Jelena Berežnaja / Juhatuse liige

Küsige julgelt infot või pakkumist