E-poe tegemine

E-POOD

Inimestele meeldib teha oste internetis, meile aga meeldib luua kasutusmugavaid ja tõhusaid veebipoode.

Veebipood

Loome arenguvõimalusi pakkuva lahenduse.

E-pood on interaktiivne leht, mis sisaldab kaupade või teenuste kataloogi ja tellimuse vormistamise süsteemi. E-poe valmistamisel pöörame eritähelepanu kasutajate vajadustele ja liidese mugavusele ning kasutame uuenduslikke tehnoloogiaid ja meetodeid. Meie lahendused kutsuvad kasutajates esile soovitud emotsioone ja loovad Teie ettevõttest soodsa kuvandi.

Paljud arvavad, et e-poe tegemine on imelihtne, ja saavad sellega sageli ise hakkama, kuid üsna pea selgub, et e-pood ei anna siiski soovitud tulemust. Kujundus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk on pea olematu. Selleks, et e-poest saaks võimas tööriist, peab selle arendamine põhinema analüüsil ja strateegial. E-poe võib luua ka strateegiata, kuid sel juhul ei aita see teil äritegevust arendada.

E-POE TEGEMINE

Mida E-pood endast kujutab?

E-poe tegemine

Mida E-pood endast kujutab?

E-pood on veebikeskkond, mis on varustatud kõigega, mida on vaja internetis reaalajas kauplemiseks. Internetipoes on olemas kaupade ja teenuste kataloog, samuti ostukorv tellimuse vormistamiseks.

Veebipood on parim internetimüügi müüja-konsultant. See aitab kliendil soovitud kaupa leida. See arvutab kokku kohaletoimetamise summa ja palub kliendil valida sobiva makseviisi. See koostab automaatselt PDF-vormingus arve ja saadab selle e-posti aadressile, samuti arvestab kliendile allahindlust.

VÕIMALUSED JA EELISED

E-poe tegemise eelised ja võimalused

E-poe tegemine

Mida E-pood endast kujutab?

Eelised

Ööpäevaringne – internetipoes saab sisseoste teha 24 tundi ööpäevas kliendile kõige sobivamal ajal.

Mugav – kliendil ei ole vaja rahvasummas tungelda, oodata, millal müüja tema jaoks aega leiab ega tunda viimase survet ostu tegemiseks.

Säästlik – müügipinda ei ole vaja üürida, vaateaknaid esinduslikult kujundada, müüjaid palgata ega neid välja õpetada.

Kaubanimetuste import Excelist / eksport Excelisse – võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida. See võimaldab hoida kokku hinnalist aega ning lihtsustab kaubanimetuste lisamist internetipoodi. Kõigest paari hiireklõpsu ja mõne minutiga saate laadida üles enam kui 10 000 kaubanimetust.

Võimalused

Funktsionaalsus – ostmine ühe hiireklõpsuga, eri valuutad, sooduspakkumised, oksjonid, allahindlused, parimad pakkumised, komplekti ostmine, kategooriate ja atribuutide väljavõtted.

Kaupade kataloog – filtreerimisvõimalus, nn nutikas otsing, erinevad hinnad, võrdlused, hinnangud, arvamused.

Ladu – Internetipoe kaupade üldjääk, samuti laojäägid ladude/poodide kaupa.

Maksmine – elektroonilised makseviisid: PayPal. Pangalingid: Swedbank, SEB, Nordea, LHV. Krediitkaardid: MasterCard, Visa.

Tellimuse vormistamine – kohandatav tellimuse esitamise toiming, makse- ja kohaletoimetamise viisi valik, tellimuse vormistamine koos registreerimisega või ilma, automaatne PDF-vormingus arvete koostamine.

Tarne – kohaletoimetamise tasu arvestamine kauba kaalu ja tarnekoha alusel. Integratsioon järgmiste süsteemidega: Omniva, SmartPost, DHL jpt.

Kaubanimetuste import – võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida.

Isiklik konto – tellimuse oleku jälgimine, valitud kaubad, ostude ajalugu, PDF-vormingus arved, allahindluskupongid jms.

LÄBIMÕELDUD LAHENDUS

E-poe tegemine - kolm sammu edukaks projektiks

E-poe tegemine - kolm sammu edukaks projektiks

1. Analüüs

Enne töö alustamist teeb meie meeskond selgeks ärieesmärgid, mida klient soovib kodulehega saavutada, määratleb sihtrühma ja analüüsib konkurentsikeskkonda.

2. Strateegia ja arendus

Pärast saadud andmete analüüsimist koostame strateegia ja seejärel asume kodulehte valmistama. E-poe tegemisel arvestame ettevõtte eesmärke, valdkonda ja sihtrühma.

3. Testimine ja optimeerimine

Enne töö üleandmist korraldatakse kodulehega katsed, et võiksime olla kindlad kliendile pakutava lahenduse kvaliteedis. Optimeerime kodulehe sisu ja lähtekoodi.

MIKS PÖÖRDUDA MEIE POOLE?

Kõik meie e-poed on:

Kõik meie kodulehed on:

kodulehe tegemine

Mobiilisõbralikud

Suudame luua kodulehest eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!
null

Tehtud WordPressi põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.
null

Kiired ja turvalised

Optimeerime kodulehe lähtekoodi, et suurendada selle laadimiskiirust kuni sada korda.
null

Mugava haldusega

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem koos piirangutega eri töötajate jaoks.
null

Kvaliteetsed

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.
null

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.
null

Lähemalt

Tauno Kangro
E-poe tegemine

null

Lähemalt

Swan Climate
E-poe tegemine

null

Lähemalt

Konteinerite Rent
E-poe valmistamine

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!

Meie kontor asub Tartus, kuid meie jaoks ei ole kaugus probleem.

F.Tuglase 19, Tartu, Eesti

+372 53045519

Telefoninumber

hello@goldmedia.ee

E-posti aadress

обновлено: aprill 19, 2018 автором: admin