Scroll to top
GOLD MEDIA OÜ | Digiagentuur | © 2018

E-poe tegemine

Mida E-pood endast kujutab?

Internetipood on veebikeskkond, mis on varustatud kõigega, mida on vaja internetis reaalajas kauplemiseks. Internetipoes on olemas kaupade ja teenuste kataloog, samuti ostukorv tellimuse vormistamiseks.

Internetipood on parim internetimüügi müüja-konsultant. See aitab kliendil soovitud kaupa leida. See arvutab kokku kohaletoimetamise summa ja palub kliendil valida sobiva makseviisi. See koostab automaatselt PDF-vormingus arve ja saadab selle e-posti aadressile, samuti arvestab kliendile allahindlust.

Pakume nii valmis- kui ka individuaalseid lahendusi. Selle valdkonna edusammudest räägivad valminud tööd ja klientide arvamused. Internetipoe abil saate juurde uue suhtluskanali ja võimsa müügivahendi.

E-poe tegemise eelised

Ööpäevaringne – internetipoes saab sisseoste teha 24 tundi ööpäevas kliendile kõige sobivamal ajal.

Mugav – kliendil ei ole vaja rahvasummas tungelda, oodata, millal müüja tema jaoks aega leiab ega tunda viimase survet ostu tegemiseks.

Säästlik – müügipinda ei ole vaja üürida, vaateaknaid esinduslikult kujundada, müüjaid palgata ega neid välja õpetada.

Kaubanimetuste import Excelist / eksport Excelisse – võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida. See võimaldab hoida kokku hinnalist aega ning lihtsustab kaubanimetuste lisamist internetipoodi. Kõigest paari hiireklõpsu ja mõne minutiga saate laadida üles enam kui 10 000 kaubanimetust.

E-poe võimalused

Funktsionaalsus – ostmine ühe hiireklõpsuga, eri valuutad, sooduspakkumised, oksjonid, allahindlused, parimad pakkumised, komplekti ostmine, kategooriate ja atribuutide väljavõtted.

Kaupade kataloog – filtreerimisvõimalus, nn nutikas otsing, erinevad hinnad, võrdlused, hinnangud, arvamused.

Ladu – Internetipoe kaupade üldjääk, samuti laojäägid ladude/poodide kaupa.

Maksmine – elektroonilised makseviisid: PayPal. Pangalingid: Swedbank, SEB, Nordea, LHV. Krediitkaardid: MasterCard, Visa.

Tellimuse vormistamine – kohandatav tellimuse esitamise toiming, makse- ja kohaletoimetamise viisi valik, tellimuse vormistamine koos registreerimisega või ilma, automaatne PDF-vormingus arvete koostamine.

Tarne – kohaletoimetamise tasu arvestamine kauba kaalu ja tarnekoha alusel. Integratsioon järgmiste süsteemidega: Omniva, SmartPost, DHL jpt.

Kaubanimetuste import – võimalus kaubanimetused otse Exceli failist internetipoodi üles laadida.

Isiklik konto – tellimuse oleku jälgimine, valitud kaubad, ostude ajalugu, PDF-vormingus arved, allahindluskupongid jms.

Kõik meie kodulehed on:

Mobiilisõbralikud

Suudame luua kodulehest eri versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks!

Läbimõeldud

Me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Mugava haldusega

Mugav liides veebisaidi haldamiseks. Mitmetasandiline juurdepääsusüsteem koos piirangutega eri töötajate jaoks.

WordPress’i põhjal

Meie kodulehed on loodud kõige usaldusväärsemate ja töökindlamate CMS-ide uusimate versioonide põhjal. Oma töös kasutame WordPressi.

Scroll

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!