Kodulehe optimeerimine (SEO)

INTERNETITURUNDUS

Mis on kodulehe optimeerimine (SEO)?

SEO

Mis on kodulehe optimeerimine (SEO)?

Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (ingl search engine optimization, lühend SEO) on kodulehe nähtavuse suurendamine otsingumootori tulemustes. Kui inimene otsib mingit märksõna (tunneb huvi teatud toote/teenuse vastu), siis optimeeritud lehte näidatakse otsingutulemuste seas eespool. Lehekülje esiletõstmine on mõeldud tema asendi parandamiseks otsingusüsteemides otsingusõnade järgi, mis juhivad kasutajad otsingusüsteemis neid huvitava teabe otsingul.

Reeglina, mida kõrgem on veebilehekülje positsioon otsingusüsteemis, seda suurem hulk huvitatud külastajaid leheküljele tuleb. Kui Teie leheküljel on otsingusüsteemides liidripositsioon, siis kasvab Teie toodete või teenuste reaalsete ostjate hulk. Esimesed asukohad otsingusüsteemis suurendavad veebilehekülje potentsiaalsete külastajate protsenti.

TEIE KODULEHT TOP 10 SEAS

Toome Teie kodulehe otsingumootoris esilehele

Toome Teie kodulehe otsingumootoris esilehele

Kui inimene otsib teavet teatud toote/teenuse kohta, siis 90% juhtudest avab ta esmalt Google’i otsingumootori ja sisestab märksõnad. See tähendab, et need ettevõtted, mis ei asu Google’i esilehel, saavad ainult 4% kogu Google’i liiklusest, aga need ettevõtted, mis asuvad esimesel leheküljel, saavad 92% kogu Google’i liiklusest. Meie spetsialistid, kes teavad, kuidas selliseid ülesandeid kõige tõhusamalt lahendada, saavad tõsta Teie kodulehe positsiooni otsingumootorites esilehele.

Millest koosneb kodulehe optimeerimine?

Millest koosneb kodulehe optimeerimine?

Lehekülje analüüs – temaatika, struktuuri ja sisu täielik tundmaõppimine. See annab meie klientidele teabe selle kohta, kui arenenud on nende veebilehekülg, samuti tutvustab parimaid meetodeid lehekülje esiletõstmiseks.

Võtmesõnade analüüs ja valik – maksimaalselt tõhusate võtmesõnade tundmaõppimine ja valimine.

Copywriting – Kirjutame sobiva ja tõhusa teksti, kasutades võtmesõnu. Tekstide kirjutamine veebilehekülje jaoks, kasutades võtmesõnu uute klientide ligitõmbamiseks ja lehekülje aktiivsuse tõstmiseks.

Lehekülje optimeerimine – Toome teie lehekülje otsingusüsteemides esimestele positsioonidele. Lehekülje positsiooni parandamine otsingusüsteemides kindlate otsingusõnade järgi otsimisel eesmärgiga lehekülge esile tõsta.

KLIENDID, KES KASUTAVAD MEIE TEENUST

Kliendid

kodulehe tegemine five
e-poe tegemine tauno kangro
koduleht laitse graniitvilla
koduleht conex
kodulehe tegemine pozh
kodulehe optimeerimine rattad24

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!

Meie kontor asub Tartus, kuid meie jaoks ei ole kaugus probleem.

F.Tuglase 19, Tartu, Eesti

+372 53045519

Telefoninumber

hello@goldmedia.ee

E-posti aadress

обновлено: aprill 11, 2018 автором: admin