Logo kujundamine

LOGOTYPE

Mis on logo?

DISAIN

Bränding

Logo kujundamine on üks esimesi samme brändi loomisel ja on oluline osa brändi visuaalsest identiteedist. See nõuab kriitilist mõtlemist, kreatiivsust ja planeerimist. Logo on graafiline märk, mille kuju tuleneb objektist, mida ta üritab kajastada või millega ta seostub. Seega, mida lihtsam on logo disain, seda raskem on seda vältida. Logo tegemine ei ole lihtne protsess. Selles valdkonnas kehtivad väljatöötatud juhendid ja põhimõtted. Koos graafilise logoga tuleb luua ka logo kirjeldus, mis väljendab ettevõtte sõnumit. Samuti tuleb kasutada geomeetrilist kirjeldust. Geomeetrilises kirjelduses tuuakse välja geomeetriline paigutus ning värvi- ja toonivalik. Logo tegemine, alustades ideest kuni toimimiseni, on väga töö- ja ajamahukas protsess.

KUJUNDAMINE

Kuidas toimub logo kujundamine?

1.Strateegia ja analüüs

Logo kujundamine ei ole pelgalt atraktiivse visuaalse pildi loomine. Meie ülesandeks on luua ka suhe Teie ettevõtte ja tema sihtrühma vahel. Seepärast on oluline turu analüüs. Selles staadiumis on äärmiselt oluline kaasata ka klient, sest Teie ettekujutust brändist ei pruugi kattuda kliendi omaga. Enne loometööde algust peaks meil olema 100%-line selgus, millist sõnumit soovitakse edastada.

2.Logo kujundamine

​Logo kujundamine on põhjalik ja loominguline protsess, mis nõuab disainerilt oskusi panna logosse kogu Teie firma konseptsioon. Tellides logo kujunduse, meie meeskond kujundab Teile mitu erinevat kavandit, millest saate valida välja sobiva varindi. Vastavalt Teie ettepanekutele ning märkustele viime sisse muudatused, kuni olete tulemusega rahul. Logod saadame eraldi vektor failidena, mida saab edaspidi kasutada kõikidel reklaammaterjalidel.

3.Logoraamatu koostamine

Logoraamat on juhend sellest, kuidas ettevõtte logo ja selle elemente õigesti kasutada. Logoraamat on abiks nendele, kellel on vaja kasutada Teie ettevõtte sümboolikat.

Logoraamat sisaldab :

  • logo ülesehitus ja tegemine;
  • logo täpsed värvikoodid;
  • logo variatsioonid – erinevad värvid ja põhjad;
  • logo kasutamise keelatud variantide näited.
null

Lähemalt

Tauno Kangro
Kodulehe valmistamine

null

Lähemalt

Baltfor
Kodulehe valmistamine

null

Lähemalt

Club Hollywood
Kodulehe valmistamine

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!

VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on idee siis võtke meiega ühendust ja me leiame koos lahenduse!

Meie kontor asub Tartus, kuid meie jaoks ei ole kaugus probleem.

F.Tuglase 19, Tartu, Eesti

+372 53045519

Telefoninumber

hello@goldmedia.ee

E-posti aadress

обновлено: aprill 20, 2018 автором: admin