Kodulehe tegemine ja kodulehe valmistamine

Veebiagentuur - Gold Media

Me oleme digiagentuur, kes rakendab iga projekti puhul ainulaadset, strateegiapõhist käsitlust!

01.
2012 aasta

Algus

Kõik algas unistusega luua veebiagentuuri

Nii sündis 2012. aastal GOLD MEDIA. Tänapäeval oleme digitaalne ettevõte, kes tegeleb digilahenduste väljatöötamise ja edasiarendamisega kogu Euroopas. Meie meeskonda kuuluvad loomingulised disainerid, korrektsed projektijuhid ja meisterlikud programmeerijad.

Meil on ette näidata

5 aastat kogemusi ja üle 200 valmis projekti

Püüame klientide ootusi alati ületada. Osa meie tööst on kvaliteedi tagamine, millele pühendame palju ressursse, et meie töö oleks turul parim.

02.
2016 Year
03.
Partner

GOLD MEDIA

Usaldusväärne partner

Koostöös oma partneritega oleme võimelised ellu viima ka kõige hullumeelsemaid ideid! Meie eesmärk on olla partner, kes kuulab ja mõtleb Teiega kaasa ning pakub parimaid lahendusi.

Saame tuttavaks!

Tulge meile külla, saatke kiri või helistage.

hello@goldmedia.ee
+372 53045519
F.Tuglase 19, Tartu

Miks on kodulehe tegemine vajalik?

Internetti kasutavate inimeste hulk kasvab iga päevaga. Üha rohkem inimesi otsib vajalikke kaupu ja teenuseid interneti kaudu. Koduleht ei nõua isiklikku kohalviibimist. Kõik soovijad saavad ettevõtte kohta vajalikku teavet ning neil on võimalik igal ajal tooteid või teenuseid tellida.

Läbimõeldud koduleht loob võimaluse uute klientide leidmiseks, aidates Teie äri arengule kaasa. Selleks, et veebist saaks võimas tööriist, peab selle arendamine põhinema analüüsil ja strateegial. Kodulehe võib luua ka strateegiata, kuid sel juhul ei aita see teil äritegevust arendada. Kodulehe valmistamine on meie igapäevatöö. Valmistame nii lihtsaid kui ka keerukaid kodulehti.

Kodulehe tegemine on investeering!

Ettevõtted ostavad järelmaksuga kinnisvara, autosid, tehnikat ja mööblit, et oma ärisse investeerida. Ka kodulehe tegemine on investeering vähemalt 4-5 aastaks. Pärast seda on tavaliselt vaja teha vaid kerge värskendus (kujundus, sisu, funktsionaalsus jne), mis ei ole kuigi kallis protsess.

Professionaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht võib Teie äri käivet suurendada näiteks 50, 100, 1000, 10 000 € võrra kuus. Kõik see sõltub sellest, kui hästi koduleht on valmistatud, optimeeritud ja turundatud. Usalda oma kodulehe tegemine professionaalide kätesse.

Palju maksab kodulehe valmistamine?

Kodulehe tegemise hind sõltub sellest, kui keeruline on kodulehe valmistamine, milline on selle funktsionaalsus, kujundus ja eesmärk. Hinnapakkumise koostamisel arvestame Tellija vajadusi, töömahtu ja lahenduse tüüpi.

Meie hind sõltub ka kodulehe lõpptulemusest – kas kodulehe valmistamine on lihtsalt visiitkaardi tüüpi lahendus või on turunduslikult läbimõeldud ja tervikliku strateegiaga. Iga kliendi soov ja ettekujutus on eriline ning seepärast ongi meil raske enne kliendiga vestlemist öelda täpset töö maksumust. Vestluse alusel kujuneb igale kliendile individuaalne hind.

Kodulehega kaasneb

Garantii – kodulehe tegemine sisaldab eluaegse garantii, ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Hooldus – pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse vähemalt kaks korda aastas. Kui kodulehe valmistamine on tellitud gold media poolt siis igale tööle anname eluaegse tasuta hoolduse. Lisaks saab klient oma murega alati meie poole pöörduda – pakume kliendituge ka peale lepingu lõppemist.