Kodulehe tegemine ja kodulehe valmistamine

Kodulehed, disain ja internetiturundus

Meie lahendused toovad kasumit ja loovad arenguvõimaluse.

Kodulehed


Ettevõtete kodulehed · Kinnisvara valdkonna veebilahendused · E-poed · Portaalid

Kodulehe valmistamisel rakendavad meie spetsialistid strateegiat, analüüsi ja adaptiivset disaini. Me pöörame eritähelepanu kasutajate vajadustele ja liidese mugavusele ning kasutame uuenduslikke tehnoloogiaid ja meetodeid. Oma töös kasutame WordPressi platvormi, mis katab 98% meie klientide vajadustest.

Eelised

1. SEO-sõbralik

Meie kodulehed on SEO-sõbraliku ülesehitusega, esmane optimeerimine on vaikimisi juba hinna sisse arvestatud.

2. Fikseeritud hinnad

Oleme koostanud täpse hinnakirja põhitöödele, mis tuleb teha kodulehe loomisel. Niimoodi saate juba enne projekti algust teada tööde täpse maksumuse.

3. Garantiiaeg

Me anname tähtajatu garantii kõigile tehtud töödele, meie spetsialistid nõustavad Teid tasuta kodulehe loomises ja hilisemates projektijärkudes.

Disain

Strateegia • Logo • Ettevõtte stiilid • Reklaam ja pakend

Kõik armastavad ilusaid asju, kuid ilu mõistetakse erinevalt. Meie loome silmapaistvaid brände, kodulehte, visuaale, logo, pakendeid ja trükiseid. Mõistame visuaalse samastamise ideed, kuid ettevõtte stiil hõlmab palju rohkemat kui lihtsalt logo valmistamist. Seepärast toimivad meie süsteemsed lahendused hästi nii tegelikus kui ka võrgukeskkonnas.

UX/UI

Projekteerimine ja prototüüpimine • Kasutajauuringud • Süsteemi disain

Meie mõtleme kasutaja peale. Konstrueerime koostöös kasutajaga, ühendame logistika ja veebiliidese. Alustame analüüsist, töötame välja hüpoteesi ja katsetame seda. Kõige edukamat, läbiproovitumat lahendust tutvustatakse kasutajale ja seejärel analüüsitakse seda uuesti. Meie disainerid teavad, kuidas oma tööd tõhustada ja tegeleda tulemuslikult projektidega, mille maht ulatub üle saja disainitunni.

Internetiturundus

Projekteerimine ja prototüüpimine • Kasutajauuringud • Süsteemi disain

Kuna meil on aastatepikkune tootemargi reklaamide terviklahenduste loomise kogemus, saame soovitada oma klientidele kõige tõhusamaid tööriistu. Meie teenuste nimekirjas on Kodulehe optimeerimine (SEO), Google Adwordsi kontekstipõhine reklaam, kuvareklaam ja SMM (sotsiaalmeedia turundus). Nende vahendite oskuslik kasutamine on teie tootemargi eduka reklaami tagatis.

Saame tuttavaks!

Tulge meile külla, saatke kiri või helistage.

hello@goldmedia.ee
+372 53045519
F.Tuglase 19, Tartu

Miks on kodulehe tegemine vajalik?

Internetti kasutavate inimeste hulk kasvab iga päevaga. Üha rohkem inimesi otsib vajalikke kaupu ja teenuseid interneti kaudu. Koduleht ei nõua isiklikku kohalviibimist. Kõik soovijad saavad ettevõtte kohta vajalikku teavet ning neil on võimalik igal ajal tooteid või teenuseid tellida.

Läbimõeldud koduleht loob võimaluse uute klientide leidmiseks, aidates Teie äri arengule kaasa. Selleks, et veebist saaks võimas tööriist, peab selle arendamine põhinema analüüsil ja strateegial. Kodulehe võib luua ka strateegiata, kuid sel juhul ei aita see teil äritegevust arendada. Kodulehe valmistamine on meie igapäevatöö. Valmistame nii lihtsaid kui ka keerukaid kodulehti.

Kodulehe tegemine on investeering!

Ettevõtted ostavad järelmaksuga kinnisvara, autosid, tehnikat ja mööblit, et oma ärisse investeerida. Ka kodulehe tegemine on investeering vähemalt 4-5 aastaks. Pärast seda on tavaliselt vaja teha vaid kerge värskendus (kujundus, sisu, funktsionaalsus jne), mis ei ole kuigi kallis protsess.

Professionaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht võib Teie äri käivet suurendada näiteks 50, 100, 1000, 10 000 € võrra kuus. Kõik see sõltub sellest, kui hästi koduleht on valmistatud, optimeeritud ja turundatud. Usalda oma kodulehe tegemine professionaalide kätesse.

Palju maksab kodulehe valmistamine?

Kodulehe tegemise hind sõltub sellest, kui keeruline on kodulehe valmistamine, milline on selle funktsionaalsus, kujundus ja eesmärk. Hinnapakkumise koostamisel arvestame Tellija vajadusi, töömahtu ja lahenduse tüüpi.

Meie hind sõltub ka kodulehe lõpptulemusest – kas kodulehe valmistamine on lihtsalt visiitkaardi tüüpi lahendus või on turunduslikult läbimõeldud ja tervikliku strateegiaga. Iga kliendi soov ja ettekujutus on eriline ning seepärast ongi meil raske enne kliendiga vestlemist öelda täpset töö maksumust. Vestluse alusel kujuneb igale kliendile individuaalne hind.

Kodulehega kaasneb

Garantii – kodulehe tegemine sisaldab eluaegse garantii, ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Hooldus – pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse vähemalt kaks korda aastas. Kui kodulehe valmistamine on tellitud gold media poolt siis igale tööle anname eluaegse tasuta hoolduse. Lisaks saab klient oma murega alati meie poole pöörduda – pakume kliendituge ka peale lepingu lõppemist.